Blog

     
Co dělat s dluhy?

Co dělat s dluhy?

Existují dva obecné případy, jak se v této situaci zachovat. První způsob je takový, že sice máte nějaký dluh, ale ten stíháte řádně splácet, zůstávají vám peníze na pokrytí dalších měsíčních nákladů, a dokonce jste schopni i spořit "na horší časy", toto je téměř ideální situace. Druhý způsob už je problém, protože vám dluhy začnou růst přes hlavu, nezvládáte splácet měsíční splátky a nezůstávají vám žádné peníze na "žití".

Číst více
Konsolidace, sjednocení splátek do jediné!

Konsolidace, sjednocení splátek do jediné!

Velmi často se můžete potkat s rodinami, které splácejí více půjček najednou. Splátky sice nemusejí být horentní, ale každá tisícovka se v rodině počítá a pokud se násobí 3 nebo 4 půjčkami, výsledná částka je opravdu vysoká. V těchto případech je finanční situace těchto rodin poměrně špatná, protože jim nezbývají finance na to, aby mohli například šetřit. Jak snížit splátky, a přitom splácet všechny půjčky? Rada zní, konsolidace!

Číst více
Vhodná půjčka se zástavou nemovitosti!

Vhodná půjčka se zástavou nemovitosti!

Chci peníze? Vlastním nějakou nemovitost? Račte vstoupit! Pokud žádáte o půjčku a zároveň máte možnost nabídnout jako jistotu pro investora do zástavy určitou nemovitost? V tom případě se jedná o ideální spojení!

Číst více
Půjčka při exekuci

Půjčka při exekuci

Potřebujete peníze na splacení vaší exekuce? Dostali jste do tíživé finanční situace? Jste v exekuci? Neváhejte a zkuste naši Půjčku při exekuci, která vám pomůže překlenout složité období. Požádejte si o ni ihned!  

Číst více
Půjčka na cokoliv!

Půjčka na cokoliv!

Pro začátek si rozklíčujme, co vůbec nebankovní americká hypotéka znamená! Znáte vůbec pojem americká hypotéka? Že neznáte? Po přečtení tohoto článku zjistíte, co je to vlastně americká hypotéka a na co ji lze použít! No a nebankovní, to je již něco, co slýcháváme stále častěji. Ubíráme se k ní tehdy, pokud nám nepůjčí banka a my peníze prostě potřebujeme, tak požádáme nebankovní společnosti.

Číst více

Kde nás najdete?

Penizesnami.cz
Nádražní okruh 13
746 01 Opava
Dalši kontaktní informace
 

+420 608 992 993 Pondělí až pátek: 10.00–16.00 Penizesnami.cz