Co dělat s dluhy?

11. 12. 2017

Existují dva obecné případy, jak se v této situaci zachovat. První způsob je takový, že sice máte nějaký dluh, ale ten stíháte řádně splácet, zůstávají vám peníze na pokrytí dalších měsíčních nákladů, a dokonce jste schopni i spořit "na horší časy", toto je téměř ideální situace. Druhý způsob už je problém, protože vám dluhy začnou růst přes hlavu, nezvládáte splácet měsíční splátky a nezůstávají vám žádné peníze na "žití".

Co dělat s dluhy?

Konsolidace

Pokud se právě nacházíte ve druhém případu a nevíte kudy kam, dlužíte několika věřitelům, zkuste sjednocení půjčky do jedné jediné, tedy konsolidaci! Získáte tak výrazně nižší splátku, celkový přeplatek i dobrou přehlednost. Optimální je konsolidovat půjčky prostřednictvím půjčky, která sebou přináší solidní úrokovou sazbu a RPSN, aby úspora na splátkách nebyla vytvořena jen díky zvýšení doby splatnosti. V případě zvýšení doby splatnosti se sice drobně sníží měsíční splátka, ale současně narůstá celkový přeplatek.

Prodej nemovitosti

Pokud se nechcete zabývat konsolidací a vlastníte nějakou nemovitost, prodejte ji! Při prodeji si neotvíráte nový úvěr, ale penězi, které získáte z prodeje, splatíte většinu či všechny své závazky. Toto řešení je téměř to nejmoudřejší, které můžete udělat, pokud nevíte, co se svými dluhy, protože ušetříte svůj čas a můžete začít žít život bez obav z exekucí!

Chcete svou situaci jendou pro vždy vyřešit a zažít opět pocit klidného spánku? Klikněte zde a přestaňte se vymlouvat!

Nestyďte se nám říct svůj současný stav, exekuce je řešitelná! Pokud nám budete lhát, přitížíte si a navíc se vystavujete trestnímu stíhání za úvěrový podvod dle zákonu č. 40/2009 Sb., trestní zákoník, § 211!

Kde nás najdete?

Penizesnami.cz
Nádražní okruh 13
746 01 Opava
Dalši kontaktní informace
 

+420 608 992 993 Pondělí až pátek: 10.00–16.00 Penizesnami.cz