Půjčka až 60 % z ceny zástavy

Půjčka až 60 % z ceny zástavy je určená pro ty, kteří se jsou v tíživé finanční situaci a díky nízkým měsíčním příjmům nedosáhnou na půjčku. Tento typ půjčky funguje na základě ocenění vaší nemovitosti, ze které se vypočte 60 %. Těchto 60 % se použije jako zástava k půjčce. Díky zástavě se neřeší jakékoliv pohledávky vůči věřitelům nebo lustrování. Navíc se můžete spolehnout na to, že nebudete vystaveni zdlouhavému procesu, kde bude banka ověřovat výši vašich příjmů a lustrovat v registru Solus.

Pokud vám jde o rychlost vyřízení, sáhněte rovnou po této půjčce u nebankovní organizace. Ty jsou známy svou rychlostí vyřízení půjček, navíc mají velmi široký sortiment produktů pro všechny, kteří potřebují půjčit peníze. Aby se náhodou nestalo, že vám bude půjčka zamítnuta, předem se ujistěte že splňujete tyto podmínky. Musíte vám být více než 18 let, musíte mít trvalý pobyt na území České republiky a musíte předložit list o vlastnictví.

Co potřebuji k vyřízení půjčky se zástavou?

Výhody půjčky

  • Vyplatíme až 60 % z ceny zástavy!
  • Doba splatnosti až 20 let!
  • Zastavíme i nemovitosti s neomezeným počtem exekucí!
  • Peníze do 7 dnů na vašem bankovním účtu!

Co lze zastavit?

  • Nemovitost v osobním vlastnictví (byt, chata, komerční objekty, pozemek, dům atd.)!
  • Nemovitost ve vlastnictví třetí osoby. Třetí osoba představuje záruku další osoby (např. příbuzného) za žadatele, že bude svůj závazek splácet!

CHCI PŮJČKU

Kde nás najdete?

Penizesnami.cz
Nádražní okruh 13
746 01 Opava
Dalši kontaktní informace
 

+420 608 992 993 Pondělí až pátek: 10.00–16.00 Penizesnami.cz