Půjčky pro dlužníky

Máte dluhy nebo zápis v registru Solus? Potřebujete však půjčit peníze? Na půjčku u banky můžete rovnou zapomenout, ale nebankovní organizace nad vámi hůl ještě nelámou. V tomto sektoru vám budou s největší pravděpodobností nabídnuty půjčky pro dlužníky. Díky většímu riziku musíte počítat s podrobnou lustrací vlastní osoby, nutností předložit doklad o výši příjmu a přiznáním dalších závazků.

V případě, že dlužíte peníze a máte zápis v registru jsou tady rychlé půjčky pro dlužníky. Ve váš prospěch hraje to, že nebankovní organizaci nezajímají vaše dosavadní závazky. Pokud vyplníte formulář pod tímto textem a odešlete formulář ke zpracování, budete podrobně lustrováni. Nebojte se, u nebankovního sektoru se jedná jen o nutnou formalitu, která nebude překážkou pro půjčení peněz. Při sjednávání této půjčky buďte féroví a přiznejte další závazky, v případě že něco zatajíte, nebudete pro společnost důvěryhodní a ztratíte tak veškeré šance dostat se k penězům.

Chcete-li si vypůjčit větší finanční obnos, musíte počítat s nutností ručitele nebo zástavou nemovitosti. Nebankovní organizace se potřebují krýt a tyto dva způsoby josu jedny z nejefektivnějších. Zaručují totiž, že klient bude platit své závazky.

Co potřebuji k vyřízení půjčky 

  • Mobilní telefon (do 5 minut budete kontaktováni)!
  • Doklad totožnosti (OP, ŘP nebo rodný list)!
  • Doklad o příjmu za poslední 3.měsíce (vyplatní  pásky, výpisy z bankovního účtu, důchodový výměr nebo mateřská)!

Výhody půjčky

  • 100% garance vyřízení každé žádosti!
  • Registry a exekuce nejsou překážkou!
  • Pomůžeme vám i v případě nevyřízení půjčky!
  • Individuální přístup!
  • Bez zbytečných formalit!

CHCI PŮJČKU

Vyplňte žádost

Nebojte se pravdivě sdělit svou finanční situaci, jen tak Vám můžeme garantovat, že 100% vyřídíme KAŽDOU ŽÁDOST!

 

Osobní údaje
Adresa bydliště
       
Kam poslat peníze
Nemám bankovní účet a chtěl/a bych založit účet zcela ZDARMA a bez jakýchkoliv poplatků. Založit účet ZDARMA
Údaje o půjčce
Finanční situace
  
  
  
  
  
  
Zdroj příjmů
Anketní otázka
  

Poznámka: Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen "Systém"). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností.  Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.


Kde nás najdete?

Penizesnami.cz
Nádražní okruh 13
746 01 Opava
Dalši kontaktní informace
 

+420 608 992 993 Pondělí až pátek: 10.00–16.00 Penizesnami.cz