Půjčka se zástavou nemovitosti

Tento typ půjčky, tedy půjčka se zástavou nemovitosti je finanční produkt, který lze použít na cokoliv potřebujete. U této půjčky instutituce nezkoumají, jak jste peníze využili. Jestli jste jeli na luxusní dovolenou nebo si koupili nové auto. Dokonce se nezkoumají ani zápisy registrech. Dalším bonusej je, že nepotřebujete prokazovat svůj měsíční příjem. Pokud jste narazili na to, že potřebujete peníze, ale banka vás odmítla, zkuste naši nebankovní organizaci, která vám zprostředkuje půjčku se zástavou nemovitosti.

Pokud bohužel nevlastníte žádnou nemovitost, nevadí! Půjčku totiž můžete zajistit i nemovitostí, kterou vlastní třetí osoba. Je však pochopitelně nutný jeji písemný souhlas. Pokud se rozhodnete o tento typ zástavy, nebudete uveden jako vlastník nemovitosti, ale pouze jako zástavce, což ničemu nebrání.

Co potřebuji k vyřízení půjčky se zástavou?

Výhody půjčky

  • Vyplatíme až 70 % z ceny zástavy!
  • Doba splatnosti až 20 let!
  • Zastavíme i nemovitosti s neomezeným počtem exekucí!
  • Peníze do 7 dnů na vašem bankovním účtu!

Co lze zastavit?

  • Nemovitost v osobním vlastnictví (byt,chata, komerční objekty, pozemek, dům atd.)!
  • Nemovitost ve vlastnictví třetí osoby. Třetí osoba představuje záruku další osoby (např. příbuzného) za žadatele, že bude svůj závazek splácet!

 

CHCI PŮJČKU

 

Vyplňte žádost

Nebojte se pravdivě sdělit svou finanční situaci, jen tak Vám můžeme garantovat, že 100% vyřídíme KAŽDOU ŽÁDOST!

 

Osobní údaje
Adresa bydliště
       
Kam poslat peníze
Nemám bankovní účet a chtěl/a bych založit účet zcela ZDARMA a bez jakýchkoliv poplatků. Založit účet ZDARMA
Údaje o půjčce
Finanční situace
  
  
  
  
  
Zdroj příjmů
Anketní otázka
  

Poznámka: Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen "Systém"). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností.  Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.


Kde nás najdete?

Penizesnami.cz
Nádražní okruh 13
746 01 Opava
Dalši kontaktní informace
 

+420 608 992 993 Pondělí až pátek: 10.00–16.00 Penizesnami.cz