Vhodná půjčka se zástavou nemovitosti!

11. 12. 2017

Chci peníze? Vlastním nějakou nemovitost? Račte vstoupit! Pokud žádáte o půjčku a zároveň máte možnost nabídnout jako jistotu pro investora do zástavy určitou nemovitost? V tom případě se jedná o ideální spojení!

Vhodná půjčka se zástavou nemovitosti!

Pokud nabídnete svou nemovitost jako zástavu, investor si na nemovitosti vytvoří současně s půjčením peněz zástavní právo pro případ, že byste přestali splácet svůj dluh, aby mohl nemovitost zpeněžit prodejem a dlužnou částku si vzít zpět. Mohlo by se zdát, že to je nevýhodné, nicméně opak je pravdou. Získáte totiž výrazně výhodnější podmínky půjčky, než kdybyste zvolili variantu bez zástavy nemovitosti.

V čem spočívá výhoda?

Jak jsem zmínil již v předchozím odstavci, investor je schopen nabídnout:

  • nižší úrok,

  • nižší celkový přeplatek,

  • delší dobu splatnosti,

  • nižší měsíční splátka.

Půjčka se zástavou nemovitosti vs. Půjčka bez zástavy nemovitosti?

Podívejme se na druhou zmíněnou, tedy na první pohled „bezpečnější“ variantu, tedy půjčku bez zástavy nemovitosti. Proč mám uvozovky u slova bezpečnější? Zkrátka proto, že pokud se podíváme podrobně na tuto půjčku zjistíme, že stejně o nemovitost můžeme velmi lehce přijít.

Pokud totiž přestaneme z nějakých důvodů platit, velmi rychle přejde v exekuci, ta půjde na nemovitost, která se stejně bude muset prodat, aby se dluh z půjčky bez zástavy nemovitosti zaplatil.

Takže pokud jste alespoň trochu rozumní, půjčka se zástavou nemovitostí je výhodnější! Pokud zvažujete nad touto půjčkou, neváhejte a kontaktujte společnost Penízesnami.cz nebo vyplňte formulář zde.

Kde nás najdete?

Penizesnami.cz
Nádražní okruh 13
746 01 Opava
Dalši kontaktní informace
 

+420 608 992 993 Pondělí až pátek: 10.00–16.00 Penizesnami.cz